Junior rendszergazda képzés - Mindig is érdekeltek a számítógépek, hálózatok? Esetleg egyszerűen csak olyan informatikai szaktudást szeretnél, ami az élet szinte minden területén hasznosítható? Ismerj meg egy izgalmas foglalkozást, amellyel testközelből tapasztalhatod meg az informatika fejlődését! Színvonalas oktatás, piacképes tudás! Junior rendszerüzemeltetőként vállalatok, szervezetek, intézmények információs hálózatainak, illetve az ezekhez szükséges hálózati eszközök, munkaállomások, szoftverek felügyeletét és karbantartását láthatod majd el. Részt vehetsz az infokommunikációs hálózat kiépítésében és működtetésében, rendszerszervezőkkel és szoftverfejlesztőkkel dolgozhatsz együtt.
A képzés során megismerheted az informatikai rendszerek üzemeltetési hátterét, a rendszerek és szerverek telepítését, az automatizálás lehetőségeit, a hálózatok felépítését, konfigurálását, valamint a virtualizációs technológiákat és felhőszolgáltatásokat. Tehát mindent megtanítunk Neked, amire rendszergazdaként szükséged lehet, így a nálunk szerzett Junior rendszergazda képesítéssel nem kell sok időt szánnod az álláskeresésre!
Képzési hitel remek feltételekkel! Szakmai képzéseinkhez képzési hitel (diákhitel) is igénybe vehető, akár
0%-os kamattal. Bővebb információt IDE KATTINTVA találsz.
AJÁNLATKÉRÉS
✓ FOLYAMATOSAN induló képzések
✓ Óriási géppark, 21 számítógépterem, több mint 700 számítógép (Nem kell saját laptopot hoznia.)
✓ A legújabb szoftverek
✓ Többféle időbeosztás, család és munka mellett is elvégezhető képzések
✓ Oktatóink elismert, gyakorló szakemberek
✓ Részletfizetés, kedvező fizetési lehetőségek
✓ Augusztusban 3 hét nyári szünet
✓ Belvárosi oktatási helyszínek
✓ Ha Önnek számít az oktatók felkészültsége, a tananyag minősége, a szervezők közreműködése, akkor a legjobb helyen jár!
MIÉRT ÉRDEMES A JUNIOR RENDSZERGAZDA KÉPZÉST VÁLASZTANI?
Napjaink fokozott versenyében nagyon nehéz előnyhöz jutni, sőt, sokszor felzárkózni is. A különböző szoftverek megkönnyítik a céges vezetők és alkalmazottak munkáját egyaránt, de csak akkor megy minden gördülékenyen, ha a programokat futtató számítógépek hibáit a lehető leggyorsabban sikerül elhárítani. Ami még ennél is fontosabb: a junior rendszerüzemeltetőnek biztosítania kell a hálózatok folyamatos működését. Az információ óriási értékkel bír, hiszen tulajdonképpen minden körülötte forog. Ha egy vállalat bizonyos információkhoz jut, vagy adott információkat hatékonyan és gyorsan tud közvetíteni, az nagy eséllyel juthat előnyhöz vetélytársaival szemben.
Érthető tehát, hogy miért becsülnek meg egy profi rendszergazdát. Ha kellő szakértelemmel és körültekintéssel végzi a munkáját, rengeteget segíthet egy vállalatnak, szervezetnek a működésben. A Soter-Line minden kiváló oktatója azon dolgozik, hogy a jelentkezőket a képzés elvégzése után a legjobbak között tartsák majd számon.
Jelentkezz junior rendszergazda képzésünkre, ha olyan tudást szeretnél, amit könnyen hasznosíthatsz a munkaerőpiacon! Informatikusként nyitva állnak majd a kapuk előtted. Ezt talán az a felmérés bizonyítja a legjobban, miszerint még 2021 junuárjában is több mint 9000 betöltetlen állás várt az informatikusokra.



A JUNIOR RENDSZERGAZDA TANFOLYAM CÉLJA
A képzés célja, hogy megismerkedj a nagy kiterjedésű helyi vagy felhő alapú informatikai rendszerek üzemeltetéséhez szükséges technológiák alapjaival, jól használható gyakorlati tudást szerezz, és Junior rendszergazdaként tudj elhelyezkedni.
A tanfolyam során olyan tudást szerezhetsz, amellyel képes leszel üzemeltetési alapfeladatokat ellátni mind a tradicionális szerver központú, mind pedig a modern virtualizált/konténerizált architektúrák területén.
MEGSZEREZHETŐ RENDSZERGAZDA KOMPETENCIÁK
- Szerver architektúrák telepítése és konfigurációja
- Bonyolult és gyakran felmerülő feladatok automatizálása
- Alapfokú hálózati adminisztráció
- Adatbázis telepítés és felügyelet
- Összetett alkalmazások futtatása helyi és felhő alapon
- Alap szintű konténerizáció és virtualizáció
- Szabványos IT
- Felhő alapok

Rendszergazda kisokos
Tudtad, hogy rendszergazdákra szinte minden iparágban nagy szükség van?
Vegyük csak példának az építőipart, az autóipart, a feldolgozóipart és az élelmiszeripart! Információs és kommunikációs technológiát mindenhol használnak, és ezek támogatják az automatizálást is. Az ehhez szükséges számítógépekért, és a gépek megfelelő működéséért a rendszergazdák felelősek. Fontos tudni viszont, hogy nem csak az iparban találhatók rendszergazdák, hiszen a közigazgatásban és a civil szektorban is nagy szükség van rájuk.
Miért nélkülözhetetlen a rendszergazda munkája egy informatikai rendszer működéséhez?
Bár gyakran háttérmunkát végez, ő az, akihez elsőként fordulhat egy dolgozó, ha gondja akad a számítógépével, vagy ha elromlik valamilyen eszköz. Egy rendszergazda mindig rendelkezésre áll, és segítőkészségével, szakmai tudásával azonnal képes megoldást nyújtani egy problémára. Ahhoz, hogy ez így legyen, mindig felkészültnek kell lennie. Egy profi rendszergazda ezért folyamatosan fejleszti szaktudását, és fejleszti a már meglévő rendszereket, eszközöket is.
Hogyan tud hatékonyan dolgozni a rendszergazda?
A rendszergazdák multifunkciós szakemberek, akik az informatikán kívül az üzleti folyamatokat is ismerik. Munkájuk során segítséget nyújtanak a vállalkozást érintő IT beruházásokkal kapcsolatos döntésekhez, és akkor is lehet számítani rájuk, ha több lehetőség közül kell választani, figyelembe véve a technológiai és pénzügyi szempontokat. Munkájukat akkor tudják jól végezni, ha önálló döntési jogkört kapnak, hiszen ők azok, akik az infrastruktúrát üzemeltetik.
Mindig lesznek rendszergazdák?
Sok területen már alkalmazzák a gépi tanulást és a mesterséges intelligenciát, de egy rendszergazdát nem lehet helyettesíteni, mert a munkaköre még mindig egy magasan kvalifikált, tapasztalt szakembert igényel. A hardverek és szoftverek hatékonyan segítik a munkáját, de a döntéseket nem lehet a gépekre bízni.
Mi lenne a világgal rendszergazdák nélkül?
A felsorolást akármeddig folytathatnánk, de lássunk néhány példát!
- ha valaki elfelejti a jelszavát, nem tudna dolgozni, mert nem lenne, aki újat tudna generálni
- nem tudnánk bevallani az adónkat
- nem tudnánk interneten megrendelni egy kinézett terméket
- ha meg is tudnánk rendelni, a csomagküldők akkor sem tudnák kezelni a megrendelést
- a menetrendeket és térképeket csakis papíron tudnánk szemügyre venni
- óriási káoszba fulladna a közlekedés, hiszen még a jelzőlámpák sem működnének megfelelően
JUNIOR RENDSZERGAZDA KÉPZÉS - ÁRAK ÉS TERVEZETT IDŐPONTOK
hétfő, szerda
17:30 - 20:45
10
600 000 Ft
66 665 Ft
8 x 66 665 Ft
Figyelem! A képzés díja nem tartalmazza a vizsga díját!
hétfő, szerda
17:30 - 20:45
10
600 000 Ft
66 665 Ft
8 x 66 665 Ft
Figyelem! A képzés díja nem tartalmazza a vizsga díját!
kedd, csütörtök
08:30 - 15:00
5
600 000 Ft
150 000 Ft
3 x 150 000 Ft
Figyelem! A képzés díja nem tartalmazza a vizsga díját!
szombat
08:30 - 15:30
12
600 000 Ft
54 545 Ft
10 x 54 545 Ft
Figyelem! A képzés díja nem tartalmazza a vizsga díját!
szombat
08:30 - 15:30
12
600 000 Ft
54 545 Ft
10 x 54 545 Ft
Figyelem! A képzés díja nem tartalmazza a vizsga díját!

A tanórák az előre meghirdetett oktatási időpontokban zajlanak, valós idejű, élő online órák keretében. Ezekben az időpontokban az oktató és a tanfolyami résztvevők a Microsoft Teams felületre csatlakozva kommunikálnak egymással. Így az oktatóval és a csoport többi tagjával végig lehetőség van a kapcsolattartásra.
A képzéseket megfelelő létszám esetén indítjuk, ennek hiányában a tervezett kezdési időpontot későbbi kezdésre módosítjuk!
A rendszergazda tanfolyam díját rendezheted utalással, bankszámlaszámunk: 11708001-20366780 Kérjük, hogy az átutalás megjegyzés rovatában szíveskedj feltüntetni a képzés pontos megnevezését és a képzésen résztvevő személy nevét.
TOVÁBBI INFORMÁCIÓ
Kérdéseivel forduljon bizalommal tanfolyamvezető kollégánkhoz!
Mudri Krisztina • + 36 1 887 2361 • +36 30 260 3825 • info@soterline.huAz időpontok kiírásánál figyeltünk arra, hogy a jelentkezők augusztusban el tudjanak menni szabadságra.
Hétköznap esti képzéseinket azoknak ajánljuk, akik munka mellett szeretnék elvégezni a tanfolyamot.
Kéthetente szombat-vasárnapi képzésünkkel főleg a vidéki jelentkezőkre gondolunk. Ezekben a csoportokban a résztvevők fele általában vidékről jár a képzésre.
Az intenzív képzést azok választják, akik fél év alatt szeretnének könnyen hasznosítható tudáshoz jutni, hogy minél előbb elhelyezkedhessen a munkaerőpiacon, ahol tárt karokkal várják a képzett rendszergazdákat.
A junior rendszerüzemeltető képzés résztvevőit felkészítjük az interjúkra is!
Az elmúlt évek visszajelzéseiből biztosan mondhatjuk, hogy a végzettek 90%-a szinte máris a szakmában helyezkedik el, vagy a cégénél feljebb lép a raglétrán. A többség már a képzés közben felvételt nyer valamelyik informatikai cégnél!
A JUNIOR RENDSZERÜZEMELTETŐ KÉPZÉS ALAPADATAI
A képzés pontos megnevezése: Junior rendszerüzemeltető képzés
A képzés azonosítója: 06134006
Ágazat megnevezése: Informatika és távközlés ágazat
A tanfolyam helyszíne: 1073 Budapest, Erzsébet krt. 7.
A PROGRAMKÖVETELMÉNY ALAPJÁN SZERVEZHETŐ SZAKMAI KÉPZÉS MEGKEZDÉSÉHEZ SZÜKSÉGES BEMENETI FELTÉTELEK:
- Iskolai előképzettség: középfokú végzettség
- Szakmai előképzettség: nem szükséges
- Egészségügyi alkalmassági követelmény: nem szükséges
- Szakmai gyakorlat területe és időtartama: nem szükséges
A Junior rendszergazda tanfolyam megkezdése előtt nem szükséges, de ajánlott az Alapozó rendszergazda tanfolyam elvégzése, amelyen a résztvevők megismerhetik a számítógépes hálózatok üzemeltetésének alapjait.
A JUNIOR RENDSZERGAZDA KÉPZÉS TEMATIKÁJA
Szerver architektúrák telepítése és konfigurációja
A tananyagegység célja, hogy a résztvevő megismerje a modern szerver operációs rendszereket, mint Enterprise Linux Server és Microsoft Windows Server. Fel tudjon telepíteni helyben ilyen szerver gépeket. Ismerje a legalapvetőbb konfigurációs feladatok és képes legyen önállóan azokat elvégezni. Ismerje meg ezeknek a rendszereknek a felhasználó kezelés, naplózás és felügyeleti eszközeit. Képes legyen az esetleges hibák detektálására és kezdje meg önállóan a hibák okának a kutatását. Lehetőségeihez mérten igyekezzen a megismert hibaok alapján a javításokat, hibaelhárítási lépéseket megkezdeni.
Tartalmi elemek:
Microsoft Windows Server 2019 telepítése és újdonságai
- A Windows Server 2019 telepítése
- Telepítés utáni konfiguráció
- Szerepkörök és lehetőségek telepítése
- Server Core telepítése és beállítása
- Server Core beállítása Admin Centerrel
- A Windows Server aktiválása
Microsoft Active Directory
- Domain Controller telepítése
- Server előkszítése a domainba való beléptetéshez
- Első belépés a beléptetett szerverbe
- AD partíciók, AD jogosultságok
- Domain User létrehozása, belépésEnterprise Linux Server
- Bevezetés a Linux világába
- A Linux moduljainak bemutatása
- Linux boot folyamata
- A Linux könyvtárszerkezete
- Naplózás
- Systemd
- Systemct
- Időzítés Linux alatt
Bonyolult és gyakran felmerülő feladatok automatizálása
A tananyagegység célja, hogy a résztvevő használható tudást szerezzen Windows, Linux és operációs rendszer független automatizálásban. Rendszeresen elvégzendő üzemeltetői feladatokat automatizáljon Powershell és Bash nyelveken.
Tartalmi elemek:
Powershell programozási alapok
- Bevezetés a PowerShellbe
- Hostok konfigurálása
- Alap parancssorok
- Windows PowerShell pipeline-ok
- Különböző objektumok
- PSProviderek és PSDriverek
- Alapvető szkriptek használata
Enterprise Linux üzemeltetés alapjai - Bash
- Bash alapparancsok 1
- Linux alapparancsok bemutatása 1
- Bash alapparancsok 2
- Linux alapparancsok bemutatása 2
- Tömörítés és archiválás Linux alatt
- Tömörítés és archiválás bemutatása
- Bash scriptelés
- Bash script készítésének bemutatása
Alapfokú hálózati adminisztráció
A tananyagegység célja, hogy a résztvevő magabiztos tudást szerezzen az alapfokú hálózatépítés, hálózati adminisztráció területén. Képes legyen elmagyarázni a legalapvetőbb hálózati topológiákat és azok építőelemeit.
Tartalmi elemek:
Hálózati alapismeretek
- Áttekintés
- Egyenrangú (peer-to-peer) hálózatok
- Kliens-szerver modell
- Hálózatok kiterjedése
- Hálózati topológiák
- Protokoll, kommunikáció
- Üzenet sémák
- Az ethernet
- Az internet
- TCP-IP alapok
- TCP-IP-ről bővebben
- TCP és UDP protokollok
- Portok
- MAC address
- IP címzés
- Alhálózati maszk
- NAT
- DNS
- SSL-TLS
Hálózati építőelemek
- Hálózati kártya
- Repeater
- HUB
- Bridge
- Switch
- Router
- Gateway
- Ipconfig
- Parancssor
- Tracert, pathping
- Ping
- Netstat
- NSLookup
- SSH-Telnet
- Wireshark
Adatbázis -telepítés és -felügyelet
A tananyagegység célja, hogy a résztvevő megismerkedjen az RDBMS adatbázis-kiszolgáló rendszerekkel. Képes legyen ezeket helyi erőforrásokra telepíteni. Akár helyi, akár felhő alapon férjen is hozzá, képes legyen adminisztrálni és felügyelni ezeket a megoldásokat.
Tartalmi elemek:
T-SQL:
- Az SQL Server bemutatása
- A relációs adatbázis alapelemei
- Normalizálás
- SQL Server kiadások és verziók
- A T-SQL nyelvek
- Az SQL Server Management Studio
- A T-SQL fontosabb nyelvi elemei
- Összetettebb adatbázis-műveletek
- Beágyazott SELECT
- Beágyazott SELECT illesztése egy tábla helyére
- TOP és OFFSET
- Beépített függvények
- Cross JOIN
- UNION, EXCEPT és INTERSECT
- Ranking függvények
- Csoportosító lekérdezések
- SQL Windowing
SQL Server üzemeltetés:
- SQL Server telepítése
- SQL Server adatbázis létrehozása
- Jogosultsági rendszer
- Adatbázisok mentése és visszaállítása
- Feladatok automatizálása
- SQL Server import-export
- SQL Server monitorozása
Alkalmazásszerver, szoftverarchitektúra
A modul célja a komplex szoftverrendszerek azon fogalmainak megismertetése, melyre egy IT szakembernek munkája ellátásához szüksége lehet. Külön hangsúlyt fektetünk a többrétegű, webes, elosztott alkalmazások bemutatására, és az alapjait képező technológiai megvalósításokra. A képzés során a technológiák időrendben kerülnek bemutatásra, így a résztvevő megérti a kialakulásuk célját és mikéntjét. A résztvevő ezen kívül bevezető gyakorlati ismereteket is kap a különböző technológiákra vonatkozóan.
Tartalmi elemek:
Alkalmazásszerver, szoftverarchitektúra megismerése
- Architektúra fogalma
- Standalone konzolos alkalmazás
- Standalone alkalmazás grafikus felülettel
- Központi adatbázis
- SQL nyelv
- NoSQL adatbázisok
- Többrétegű alkalmazások
- Webes alkalmazás
- Web formátumai: HTML és CSS
- Webes alkalmazás RIA felülettel
- REST webszolgáltatások
- Szerver alkalmazás webszolgáltatás interfésszel
- Alkalmazások és alkalmazás rendszerek felépítése
- Magas rendelkezésre állás és skálázhatóság
- Virtualizáció
Alap szintű konténerizáció és virtualizáció megismerése
A tananyagegység az általános rendszer szintű virtualizáción túl áttekintést nyújt a Docker - mint legelterjedtebb konténerizációs technológia - funkcióiról és használatáról. Az alapvető telepítés feladatok mellett, részletesen tárgyaljuk az image és container objektumok felépítését, kialakítását és olyan haladó témakörökben is elmélyedünk, mint a Docker Cluster-ek kialakítása Swarm segítségével.
Tartalmi elemek:
Hyper-V ismeretek
- Hyper-V Windows Serveren
- Virtuális gépek konfigurálása
- Virtualizáció biztosítása Windows Server környezetben
- Konténerizáció Windows Server környezetben
- Kubernetes áttekintés
Docker alapok
- Bemutatjuk a Docker funkcióit és helyét az informatikában
- Ismertetjük a Docker működéséhez szükséges infrastruktúrát
- Megértetjük az image-ek használatát, építését
- Bemutatja az alkalmazás virtualizáció előnyeit és működését
- Ismerteti a konténerek kialakítását és futtatását
- Image- állományok készítése
- Docker hálózatok működése és kialakítása
- Tároló meghajtók használata
- Adatkapcsolatok kialakítása konténerekhez
- Monitorozáshoz használható eszközök
- Docker Swarm működése és kialakítása
- Multi-host, multi container alkalmazások terítése Docker Machine és Docker Compose segítgségével
- Kubernetes alapok
A szabványos IT megismerése
A tananyagegység célja annak megismertetése, hogy hogyan lehet szabványokhoz igazodó IT üzletágban dolgozni.
Tartalmi elemek:
Bevezetés az ITIL 4 alapokba
- Bevezetés a modern ITSM világába
- A szolgáltatásmenedzsment kulcsfogalmai
- A Szolgáltatásmenedzsment kulcsfogalmai
- ITIL 4 útmutató alapelvek
- A szolgáltatásmenedzsment 4 dimenziója külső és belső tényezők
- Az ITIL 4 szolgáltatási értékrendszer
- Az ITIL4 menedzsment gyakorlatai
- Az ITIL4 legfontosabb 7 menedzsment gyakorlata
- Az ITIL4 további 8 menedzsment gyakorlatának ismertetése
Bevezetés a felhőalapokba
A tananyagegység célja alapszintű adminisztrációs tudást szerezni Microsoft Azure felhő alapú termékben.
Tartalmi elemei:
Microsoft Azure áttekintése
- áttekintés
- hálózat
- virtuális gépek
- App Service
- tároló megoldások
- biztonsági mentések és helyreállítások
- Virtuális gépek automatizált menedzselése
Egyéb felhő alapú szolgáltatások áttekintése
- Felhő alapú szolgáltatások bemutatása
Bevezető a Microsoft E5 világába
- Mi az a Microsoft365 E5?
- Teams hanghívások és telefonrendszer
- Azure Active Directory
- Advanced Threat protection
- Azure advanced threat protection
- Azure information protection
- Felhőappbiztonság
Irányított projekt feladat elvégzése
A projektfeladat célja egy olyan komplex alkalmazás üzemeltetése, melyben szerepelnek az eddig tanult technológiák. A projektmunka feladata, hogy felkészítse a képzésben résztvevőt a komplex záróvizsgára, mely hasonló projekt megvalósítását fogja megkövetelni, kontrollált körülmények között.
Tartalmi elemei:
- Üzemeltetői feladatok megtervezése és kivitelezése - Irányítás mellett megvalósítandó önálló feladat.
- Komplex üzemeltetési feladat megtervezése és kivitelezése a képzésben elsajátított tudás keretein belül
A JUNIOR RENDSZERGAZDA MUNKAKÖRÉNEK LEÍRÁSA:
A rendszerüzemeltető biztosítja az informatikai rendszerek és hálózatok zavartalan működését. Nagy kiterjedésű helyi vagy felhő alapú rendszereket telepít, üzemeltet és monitoroz. Az Üzemeltetési alaptudását mind a tradicionális szerver központú, mind pedig a modern virtualizált/konténerizált architektúrák területén alkalmazza.
Feladata továbbá az alkalmazás-üzemeltetés a legelterjedtebb platformokon. Az esetlegesen felmerülő hibákat és egyéb eseményeket időben elemezi, elhárítja és megfelelő módon reagál az eseményekre. Kiismeri magát a szerveradminisztráció terén. Rendelkezik a szükséges alapokkal, hogy tovább képezze magát a bonyolultabb konténerizációs és szerver nélküli felhő alapú technológiák irányába.
A JUNIOR RENDSZERGAZDA SZAKKÉPESÍTÉS TÁRSADALMI-GAZDASÁGI HASZNOSÍTHATÓSÁGÁNAK BEMUTATÁSA (MUNKAERŐ-PIACI RELEVANCIÁJA):
A hazai informatikai munkaerőpiacon sok ezer új állás tölthető be rendszer vagy alkalmazás üzemeltetői munkakörben. A piacon keresettek azok a szakemberek, akik rendelkeznek a klasszikus rendszergazdai ismeretekkel Windows szerver és Linux szerver terén, de ugyanakkor tisztában vannak az egyre nagyobb teret nyerő felhő alapú technológiákkal. Az egyik kiemelkedő igény a hybrid helyi és felhő alapú infrastruktúra karbantartása. Mind a helyi szer-ver telepítése, karbantartás, mind a felhő alapú szolgáltatások konfigurációja kimagasló fontosságú az ilyen pozíciót betöltő informatikusok esetében. Az elmúlt évtizedben kialakult irány, vélhetőleg több tíz évig fenn fog állni, így erre a tudásra hosszútávon szüksége lesz a szakmai területnek.
A JUNIOR RENDSZERGAZDA SZAKKÉPESÍTÉS ÉS AZ AZZAL BETÖLTHETŐ MUNKAKÖR VAGY VÉGEZHETŐ TEVÉKENYSÉG KAPCSOLATA, ÖSSZEFÜGGÉSE:
A junior rendszerüzemeltető feladata alkalmazás-üzemeltetés a legelterjedtebb platformokon. Rendelkezik a mind a tradicionális szerver központú, mind pedig a modern virtualizált/konténerizált architektúrák üzemeltetési alaptudásával.
Képes nagy kiterjedésű helyi vagy felhő alapú rendszereket telepíteni, üzemeltetni és monitorozni. Az esetlegesen felmerülő hibákat és egyéb eseményeket képes időben elemezni és elhárítani, megfelelő módon reagálni az eseményekre. Kiismeri magát a szerveradminisztráció terén. Rendelkezik a szükséges alapokkal, hogy tovább képezze magát a bonyolultabb konténerizációs és szerver nélküli felhőalapú technológiák irányába.
KÉPESÍTŐ VIZSGA INFORMÁCIÓK
A szakmai képzés követelményeinek teljesítését a képző intézmény a felnőttképzési adatszolgáltatási rendszerből kiállított tanúsítvánnyal igazolja.
A képesítő vizsgára bocsátás feltétele a tanúsítvány megszerzése.
A képesítő vizsga megszervezéséhez szükséges feltételek és a képesítő vizsga vizsgatevékenységeinek részletes leírása a "KÉPESÍTŐ VIZSGA KÖVETELMÉNYEK" gombra kattintva érhetők el.
MIÉRT VÁLASSZA A SOTER-LINE OKTATÁSI KÖZPONTOT?
- 30 év tapasztalat
- Korszerűen felszerelt gyakorló termek
- Piacképes szakkompetenciát szerezhetsz
- Kiváló oktatók
- Központi elhelyezkedés
- Gyakorlatorientált képzések
- Nyári szünet augusztusban
- Képzéseinkből évente több csoportot is indítunk
- Többféle időbeosztás, rugalmas képzési időpontok
A JUNIOR RENDSZERÜZEMELTETŐ KÉPZÉSSEL KAPCSOLATOS TOVÁBB FONTOS INFORMÁCIÓ
Tanáraink kivétel nélkül nagy gyakorlattal rendelkeznek, a szakma elismert szakemberei. Ne feledje: Junior rendszerüzemeltető képzés a Blahánál. Felnőttképzés remek áron, rövid idő alatt, gyakorlott oktatókkal.



