Junior szoftvertesztelő képzés – Ha az egyik legnépszerűbb IT szaktudást keresed! A szoftvertesztelők a legkeresettebb szakemberek közé tartoznak az IT szférában. Olyannyira, hogy szinte ugyanannyi szoftvertesztelőt keresnek a munkerőpiacon, mint Java programozót. Tanuld meg nálunk, hogyan láthatod át egy szoftver működését, és hogyan válhatsz olyan nagy tudású szoftvertesztelővé, akire vadászni fognak a vállalkozások. Szakmai képzésünket azzal a céllal indítjuk, hogy gyorsan és hatékonyan juthass hozzá olyan korszerű informatikai tudáshoz, amellyel könnyen el tudsz helyezkedni. Vágj bele a szoftvertesztelésbe nálunk, profi oktatóink már várnak!
0%-os kamattal. Bővebb információt IDE KATTINTVA találsz.
AJÁNLATKÉRÉS
✓ FOLYAMATOSAN induló képzések
✓ Óriási géppark, 21 számítógépterem, több mint 700 számítógép (Nem kell saját laptopot hoznia.)
✓ A legújabb szoftverek
✓ Többféle időbeosztás, család és munka mellett is elvégezhető képzések
✓ Oktatóink elismert, gyakorló szakemberek
✓ Részletfizetés, kedvező fizetési lehetőségek
✓ Augusztusban 3 hét nyári szünet
✓ Belvárosi oktatási helyszínek
✓ Ha Önnek számít az oktatók felkészültsége, a tananyag minősége, a szervezők közreműködése, akkor a legjobb helyen jár!
AMIT FONTOS TUDNOD A SZOFTVERTESZTELŐ SZAKMÁRÓL
A szoftvertesztelők Magyarországon és külföldön is keresett szakemberek, tehát más országokban sem jelent majd problémát számodra az elhelyezkedés. Fontos tudnod, hogy a szoftveripar nem csupán szoftverek tervezését és fejlesztését jelenti! A tesztelők feladata ugyanolyan fontos, hiszen a munkájuk nélkül nem készülhet el egy szoftver. Ráadásul ami a bérek, álláslehetőségek és megbecsültség terén igaz a programozókra, az igaz a szoftvertesztelőkre is.
MIÉRT JÓ DÖNTÉS A JUNIOR SZOFTVERTESZTELŐ KÉPZÉS?

Naprakész tudást szerezhetsz egy könnyen elsajátítható IT területen, ami karrierépítéshez és továbbtanuláshoz is kiválóan hasznosítható.

Teljes értékű, azonnal hasznosítható képességekhez jutsz. A gyakorlat centrikus oktatásnak köszönhetően képes leszel önállóan dolgozni és tesztelni.

Növekszik az igény a szoftverek minőségének garantálására, így a minőségbiztosítási módszerek ismerete nagy érték a karrierépítésben!

A képzés elvégeztével többféle pozíciót is megpályázhatsz: tesztelő, szoftvertesztelő munkatárs, junior software tester, alkalmazástesztelő.

Könnyű elhelyezkedni, hiszen az IT szektorban -ahol jelenleg 22 ezer betöltetlen állás van- a szoftvertesztelő az egyik legkeresettebb szakma.

Informatikai területen, junior pozícióban nettó 230-330 ezer forint az átlagos kezdőfizetés, így jó befektetés egy ilyen képzés.
MIT TANULHATSZ MEG A JUNIOR SZOFTVERTESZTELŐ KÉPZÉS SORÁN?
A szoftvertesztelő képzés során megismertetjük veled a szoftvertesztelés céljait, irányelveit, megközelítéseit és gyakorlati technikáit. Olyan teljes körű tudásanyagra tehetsz szert, amivel magabiztosan oldhatsz meg szoftvertesztelési feladatokat komplexebb alkalmazások esetén is. Ezen felül azt is megtanítjuk, hogyan tudsz megtervezni egy tesztelést senior tesztelők iránymutatása alapján, és hogyan tudod megírni a szükséges teszteseteket. Ezután képes leszel lefuttatni a teszteket, majd a szakmai szabályok szerint kiértékelni őket. A képzés sikeres teljesítése után bátran jelentkezhetsz egy Junior szoftvertesztelő állásra.
PONTOSAN MIVEL FOGLALKOZIK EGY SZOFTVERTESZTELŐ?
A szoftvertesztelő ellenőrzi le, hogy egy alkalmazás jól működik-e, azaz jól lehet-e használni. Biztos Te is találkoztál már olyan esettel, hogy egy hiba miatt sürgősen frissítened kellett egy appot. Például emiatt hasznos az alapos tesztelés: Ha ez megtörténik, akkor jó eséllyel nem kell egy sürgős frissítéssel tüzet oltani.
Egy szoftvertesztelő feladata, hogy támogassa a szoftvertesztelést. Hasonlóan a szoftverfejlesztő munkájához, a szoftvertesztelő tevékenysége is alapvető fontosságú egy jól működő alkalmazás elkészítéséhez. A szoftvertesztelő speciális tudását és kritikus szemléletét használva győződhet meg arról, hogy megfelelően működik-e egy szoftver. Megtervezi a tesztelést, a terv alapjánt teszteseteket készít. Ezeket automatizálva vagy manuálisan lefuttatja, majd kiértékeli.
Az eredmények alapján dönthet menedzsment arról, hogy kiadható-e egy szoftver, vagy szükség van-e még további fejlesztési munkára.

MILYEN EGY IGAZÁN JÓ SZOFTVERTESZTELŐ?
A szoftvertesztelőnek mintha 100 karja lenne, hiszen egy projekt minden részébe „belenyúl”. Hibajelentéseket ír, dokumentációkat készít, csapattagokkal kommunikál. Részben kommunikációs szakember, részben tanár, egy kicsit scrum master, sőt még pszichológus is. Egyszóval sokoldalú szakember. Habár a háttérben zajlik a tesztelés, nagyon könnyű észrevenni, ha egy szoftverből hiányzik a szoftvertesztelő munkája. Tulajdonképpen az ő munkájával találkozik először egy megrendelő, így fontos, hogy az elvárásoknak megfelelő minőségben és határidőn belül teljesítse a feladatokat.
Az, hogy jó tesztelő válik-e majd valakitől, leginkább a hozzáállásától és személyiségtípusától függ. A szoftvertesztelők nagyon kreatívak, hiszen az egyik leggontosabb tennivalójuk, hogy olyam módon rontsák el a szoftvereket, ahogyan másnak eszébe sem jutna. Nem kérdés, hogy lehet-e ezt kreativitás és humor nélkül jól csinálni. Emellett persze fontos a fegyelmezettség, a precizitás és a határozottság is. Mindezek teszik lehetővé azt, hogy a szoftvertesztelők olyan apró részleteket is észrevegyenek, amit senki más a csapatban. Mondhatjuk, hogy egy jó szoftvertesztelőnek lételemévé válik a hibakeresés. Imád a technikai részletekkel foglalkozni, és emellé olyan sajátos rendszerszemléletet társul, amitől a hibáknak esélye sincs rejtve maradni.
Ha valaki jó szoftvertesztelő szeretne lenni, akkor az is nagyon fontos, hogy megtalálja a közös hangot a csapattagokkal, képes legyen udvarisan kommuninkálni, és ügyesen tudja közölni a hibákat a fejlesztőkkel és a megrendelővel. Ha ilyen jellemmel bír valaki, akkor kiváló szoftvertesztelő válhat belőle.

KIKNEK AJÁNLOTT A JUNIOR SZOFTVERTESZTELŐ KÉPZÉS?
A képzés célcsoportja elsősorban olyan IT alapismeretekkel rendelkező személyek, akik logikus, strukturált gondolkodásmóddal rendelkeznek, és szeretnének szoftverekkel és azok tesztelésével foglalkozni, valamint érdeklődnek a szoftvertesztelés módszerei, technikai megoldásai iránt. Elsősorban kellő precizitással, analitikus gondolkodásmóddal kell rendelkezni, hiszen ez kiemelt fontosságú a tesztelések gyakorlati kivitelezéséhez. A képzési program elérhető minden olyan IT és programozás iránt érdeklődő egyén számára, aki az új szakmai képesítés megszerzését tűzte ki célként.
Ha érdeklődsz a programok felhasználói élménye iránt, és izgalmasnak találod egy szoftver programhibáinak felfedezését, akkor érdemes szoftvertesztelőnek jelentkezned!
JUNIOR SZOFTVERTESZTELŐ KÉPZÉS - ÁRAK ÉS TERVEZETT IDŐPONTOK
kedd, csütörtök
17:30 - 20:30
7
640 000 Ft
106 665 Ft
5 x 106 665 Ft
Figyelem! A képzés díja nem tartalmazza a vizsga díját!
szombat
08:30 - 15:30
7
640 000 Ft
106 665 Ft
5 x 106 665 Ft
Figyelem! A képzés díja nem tartalmazza a vizsga díját!
szombat
08:30 - 15:30
7
640 000 Ft
106 665 Ft
5 x 106 665 Ft
Figyelem! A képzés díja nem tartalmazza a vizsga díját!

A tanórák az előre meghirdetett oktatási időpontokban zajlanak, valós idejű, élő online órák keretében. Ezekben az időpontokban az oktató és a tanfolyami résztvevők a Microsoft Teams felületre csatlakozva kommunikálnak egymással. Így az oktatóval és a csoport többi tagjával végig lehetőség van a kapcsolattartásra.
A képzéseket megfelelő létszám esetén indítjuk, ennek hiányában a tervezett kezdési időpontot későbbi kezdésre módosítjuk!
A junior szoftvertesztelő képzés díját rendezheted utalással, bankszámlaszámunk: 11708001-20366780 Kérünk, hogy az átutalás megjegyzés rovatában tüntesd fel a képzés pontos megnevezését és a képzésen résztvevő személy nevét.
TOVÁBBI INFORMÁCIÓ
Kérdéseivel forduljon bizalommal tanfolyamvezető kollégánkhoz!
Józan Noémi • +36 1 887 2352 • +3630 913 0904 • jozan.noemi@soterline.huA TANFOLYAM ALAPADATAI
A képzés pontos megnevezése: Junior szoftvertesztelő
A képzés azonosítója: 06134007
Ágazat megnevezése: Informatika és távközlés ágazat
A tanfolyam helyszíne: 1073 Budapest, Erzsébet krt. 7.
A JUNIOR SZOFTVERTESZTELŐ KÉPZÉS MEGKEZDÉSÉHEZ SZÜKSÉGES BEMENETI FELTÉTELEK:
- Iskolai előképzettség: középfokú végzettség
- Szakmai előképzettség: nem szükséges
- Egészségügyi alkalmassági követelmény: nem szükséges
- Szakmai gyakorlat területe és időtartama: nem szükséges
A JUNIOR SZOFTVERTESZTELŐ KÉPZÉS TEMATIKÁJA
Linux operációs rendszer ismeretek
A tananyagrész célja, hogy jártasságot adjon a Linux operációs rendszert használó szerverek és asztali gépek kezelésében, továbbá bemutassa a Linux fájlrendszerét, valamint annak kezelését grafikus felületen és parancssorral.
Tartalmi elemei:
- Linux függvénykönyvtárak működése, felépítése, kezelése
- Felhasználói felületek ismerete
- Parancssorból történő kezelés
- Keresési és módosítási funkciók ismerete
- Állománykezelés
- Rendszeradminisztrációs feladatok elvégzése
Objektumorientált tervezés, fejlesztés
Ez a tananyagrész kialakítja a résztvevőkben az objektum orientált gondolkodást, és megismerteti velük a gondolkodásmód mögött álló hajtóerőket, valamint ezek szerepét a tervezésben és fejlesztésben. A képzés résztvevői megismerik a különböző objektumokat, ezek szerepét, a rajtuk végezhető műveleteket, és az objektumok közötti kapcsolatokat.
Tartalmi elemei:
- Osztály és példánya, az objektum megbeszélése
- Interfész (interface)
- Egységbezárás (encapsulation)
- Absztrakció (abstraction)
- Öröklődés (inheritance)
- Polimorfizmus
- Kohézió (cohesion)
- Kapcsolás (coupling)
- Demeter törvényei
- O.L.I.D elvek
Verziókezelési ismeretek
A tananyagegység célja, hogy a képzésben résztvevők megismerkedjenek a ma általánosan használatos fontosabb verziókezelő rendszerekkel, azok gyakorlati használatával.
Tartalmi elemei:
- Verziókezelés szükségességének tisztázása
- Elterjedt verziókezelők megismerése
- Verziókezelő rendszerek modelljei, működésük megértése
- Konkrét verziókezelő megismerése (GIT & GITHub)
- Státuszváltozások (Untracked, Unmodified, Modified, Staged)
- Fetch művelet
- Pull művelet
- Push művelet
Szoftver architektúrák
A tananyagegység kitűzött célja, hogy a képzésben résztvevők megismerkedjenek a ma használatos szoftver felépítési elvekkel és gyakorlatokkal. Így átlátják majd, hogyan lehet megtervezni a különböző felépítésű szoftverek tesztelését.
Tartalmi elemei:
- Architektúra alapjai, alapfogalmak
- Kliens-szerver architektúra
- Réteg szerkezet architektúra
- Hálózati referencia modellek
- Funkcionális csőrendszerek
- Osztott adatok megismerése
- CASE eszközök tisztázása
- Példák és gyakorlatok az eseményvezérelt rendszerekre
UML ismeretek
A tananyagegység célja, hogy a tanfolyam résztvevői megismerjék a szoftvertervezésben használatos UML nyelv felépítését, nézeteit és felhasználását. Ezáltal a tanulók képesek lesznek az UML használatával készült szoftver terveken eligazodni, azokat megfelelő módon értelmezni, és szükség esetén a tesztelés tervezéséhez igénybe venni a megfelelő nézeteket, diagramokat.
Tartalmi elemei:
- UML nyelv felépítése
- Elemek megismerése
- Relációk megismerése
- Diagramok megismerése
- Az osztálydiagram és használata, annak megismerése
- A komponens diagram és az interfészek megismerése
- Telepítési diagram megismerése
- Aktivitás diagram feldolgozása a működés leírására
- Használati esetek bemutatása példákkal
- Használati esetek modellezése UML módszerekkel
- Agilis szoftverfejlesztés leírása a kommunikációs diagram segítségével
Adatbáziskezelés
A tananyagegység célja, hogy a résztvevő megismerkedjen a relációs adatbáziskezelés alapjaival és az SQL nyelvvel, továbbá egyszerű lekérdezéseket tudjon megfogalmazni, táblákat létrehozni, adatokat beszúrni, módosítani és törölni.
Tartalmi elemei:
- A tananyagegység célja, hogy a résztvevő megismerkedjen a relációs adatbáziskezelés alapjaival és az SQL nyelvvel. Egyszerű lekérdezéseket tudjon megfogalmazni, táblákat létrehozni, adatokat beszúrni, módosítani, törölni.
- MariaDB telepítése
- SQL kliens használata és áttekintése
- Alapvető adatbázis ismeretek, adatbázis fogalma, célja a szoftverekben
- Áttekintés
- Felépítés, szintaxis
- Alapfogalmak tisztázása
- Egyszerű lekérdezések végrehajtása és működésének elemzése
- Egyszerű lekérdezések készítése és használata: a SELECT, WHERE, AND, OR, NOT használata
- Többtáblás lekérdezések használata: a JOIN és típusainak áttekintése és használata több táblából történő lekérdezések készítéséhez
- Adatok szűrése és rendezése: WHERE, ORDER BY, MIN. MAX
- Adattípusok áttekintése: alapfogalmak, adattípusok áttekintése; karakter típusú adatok kezelése; idő és dátum típusú adatok kezelése
- Adatok csoportosítása és összevonása: alapfogalmak, a GROUP BY használata
- Táblaműveletek: Insert, Update, Delete, Create, Join
Tesztautomatizálási ismeretek
A tananyagegység célja, hogy a résztvevő megismerkedjen a szoftverek tesztelésének automatizálási lehetőségeivel, ismerje a lehetőségeket, alkalmazásuk körülményeit és megismerje az elterjedtebb szoftvereszközöket.
Tartalmi elemei:
- A tesztautomatizálás létjogosultsága, tipikus felhasználási körülményei
- A népszerűbb teszteszközök megismerése példákkal, demókkal, videós tananyagban és osztálymunkában
- Automata tesztesetek készítése a választott keretrendszerben
- Az automata tesztek karbantartásának nehézségei és vizsgálata csoportmunkában
- Az automatizált tesztek lefutásának dokumentálása mentori segítséggel és önállóan
Tesztelési ismeretek
A tananyagegység elsajátításának célja, hogy a képzésben résztvevők számára átadjuk a junior szintű tesztelési ismereteket, így a képzés résztvevői legyen képesek legyenek tesztelést megtervezni, teszteseteket megfogalmazni. Fontos cél, hogy a tanulók képesek legyenek kiválasztani a tesztelési feladathoz a megfelelő tesztelési technikát, amiket gyakorlatban is képesek lesznek majd alkalmazni. Ugyanakkor a tananyagrész célja az is, hogy a résztvevők általánosan tájékozottak legyenek a tesztelés megszervezésében, tudjanak jelentéseket írni, és legyenek képesek kezelni az alapvető tesztelést segítő eszközöket.
Tartalmi elemei:
- A tesztfolyamat felépítése
- A yomonkövethetőség jelentősége, kialakítása
- Tesztelési alapelvek megismerése videós tananyagok feldolgozása során
- A szoftverek életciklusa tesztelési szempontból, a V-modell megismerése
- Függetlenség a tesztelésben, felelősségvállalás
- Együttműködés
- A hibátlan szoftver létezése
- Pesticide-paradox
- Statikus elemzés módszerének feldolgozása osztálymunkában
- Ciklomatikus komplexitás és alkalmazása a tesztelés tervezése során
- Ekvivalencia partícionálás
- Határérték elemzés gyakorlatok
- Döntési tábla technika és a tábla felállítása és gyakorlása
- Állapotátmenet tesztelés
- Használati esetek tesztelése
- Struktúra alapú tesztelés módszerei, lefedettség
- Algoritmusok ismerete a teszteléshez, üzleti folyamatok leírása
- Hibasejtés
- Felderítő tesztelés
- Ellenőrző listák jelentősége
- Teszteset dokumentum
- Hibajegy
- Test execution tracking
- A Mantis rendszer megismerése
- Online hibajegyek megismerése, demo hibák létrehozása
- Teszt terv
- Teszt jelentés
- Test execution tracking
- A Mantis rendszer megismerése. Online hibajegyek megismerése, demo hibák létrehozása
- Követelményelemzés
- Felülvizsgálat
- Teszttervezés, planning
- Tesztesetek készítése
- Tesztesetek futtatása
- Dokumentáció készítése
- Tesztmenedzsment ismeretek, tervezés, ütemtervek és prioritások, tesztjelentés, kockázatbecslés
- Hibamenedzsment
Projektfeladat
A projektfeladat célja, hogy a résztvevők gyakorlatot szerezzenek a szoftvertesztelés során. A feladat egy olyan komplex tesztelés végrehajtása, amelyben a képzés résztvevői alkalmazzák megszerzett, tesztelésre vonatkozó ismereteket.
Témakör: Projektmunka szoftverek tesztelésére. A projektmunka valós szoftverek megismerésén, feldolgozásán át készít fel a szoftverek csapatmunkában történő tesztelésére.
Foglalkozás: Weboldal vagy web alapú, egyszerű felépítésű szoftver feldolgozása és tesztelése
Tartalmi elemei:
- Funkciók megismerése és feldolgozása csoportmunkában
- Tesztelési technikák kiválasztása
- Tesztesetek készítése egyénileg és csoportosan
- Tesztfuttatás dokumentálása
- Hibajegy készítése
Foglalkozás: Mobilapplikáció tesztelése
Tartalmi elemei:
- Funkciók megismerése és feldolgozása csoportmunkában
- Tesztelési technikák kiválasztása
- Tesztesetek készítése egyénileg és csoportosan
- Tesztfuttatás dokumentálása
- Hibajegy készítése
Foglalkozás: Egyszerű standalone desktop szoftver tesztelése
Tartalmi elemei:
- Funkciók megismerése és feldolgozása csoportmunkában
- Tesztelési technikák kiválasztása
- Tesztesetek készítése egyénileg és csoportosan
- Tesztfuttatás dokumentálása
- Hibajegy készítése
Foglalkozás: Komplex, szerver-kliens kapcsolattal, adatbázissal és grafikus kezelőfelülettel is rendelkező szoftver feldolgozása csapatmunkában
Tartalmi elemei:
- Funkciók megismerése és feldolgozása csoportmunkában
- Tesztelési technikák kiválasztása
- Tesztesetek készítése egyénileg és csoportosan
- Tesztfuttatás dokumentálása
- Hibajegy készítése
Témakör: Önálló tesztelési projektfeladat kidolgozása
Foglalkozás: Tesztelési projektfeladat, mentori segítséggel, de nagyfokú önállósággal, csoportmunkában
Tartalmi elemei:
- Funkciók megismerése és feldolgozása csoportmunkában
- Tesztelési technikák kiválasztása
- Teszt tervezés, test plan elkészítése
- Tesztesetek készítése egyénileg és csoportosan
- Tesztfuttatás dokumentálása
- Test report elküldése
- Hibajegy készítése online hibakövető rendszerben
- A munka kiértékelése, tanulságok, hibák és kiemelkedő megoldások bemutatása
Foglalkozás: Kiértékelés „retro meeting”
Tartalmi elemei:
- A munka kiértékelése, tanulságok, hibák megbeszélése
- Kiemelkedő megoldások bemutatása
- Kérdések, javaslatok megválaszolása
A JUNIOR SZOFTVERTESZTELŐ SZAKKÉPESÍTÉSSEL ELLÁTHATÓ LEGJELLEMZŐBB MUNKATERÜLET, TEVÉKENYSÉG VAGY MUNKAKÖR LEÍRÁSA:
A szoftvertesztelő szakember legfőbb tevékenysége az üzleti elemzők és szoftverkészítő szakemberek folyamatban lévő fejlesztéseinek vagy kifejlesztett alkalmazásainak, szoftvereinek vizsgálata, ellenőrzött körülmények között végzett kipróbálása, tesztelése. Feladatát annak érdekében végzi, hogy az esetleges szoftverhibák a fejlesztési folyamat lehető legkorábbi fázisában javításra kerülhessenek. A szoftvertesztelő szakember szaktudásával segíti a fejlesztői munka folyamatait is.
A szoftvertesztelő szakember terveket készít a teszteléshez, amelyekben - az adott szoftver kockázatelemzését követően (a szoftver alkalmazási területe jelentősen befolyásolja a tesztelés mélységét és mértékét) - teszteseteket állít össze, majd a tesztelés során ezeket lefuttatja és az eredményeket elemzi. Az eltérő típusú hibák kiszűrésére megfelelő tesztelési technikákat választ és alkalmazza azokat.
Pontosan dokumentálja a teszteléseket, hibalistákat és összefoglaló jelentéseket állít össze, melyeket a javítás támogatására átad a szoftverfejlesztőknek.
A szoftvertesztelő szakember tevékenysége és eredményei támogatják a döntéshozatalt, hogy az adott szoftver mikor bocsátható ki, mikor áll készen a felhasználásra.
A JUNIOR SZOFTVERTESZTELŐ SZAKKÉPESÍTÉS TÁRSADALMI-GAZDASÁGI HASZNOSÍTHATÓSÁGÁNAK BEMUTATÁSA (MUNKAERŐ-PIACI RELEVANCIÁJA):
A hazai informatikai munkaerőpiac sok ezer fejlesztőnek kínál munkalehetősége. A szoftverfejlesztés azonban nem csak programozásból áll, hanem a készülő szoftver folyamatos tesztelését végző tesztelők munkáját is igényli.
A tesztelői tevékenység bármely nyelven fejlesztett szoftver esetében egyformán szükséges, így az egyes alkalmazástípusok esetében preferált nyelvtől függetlenül szükségesek a teszteléshez magas szinten értő szakemberek.
A szoftverek minőségét folyamatosan biztosítani kell, hiszen a hibásan üzembe állított szoftverek mérhető gazdasági és erkölcsi károkat képesek okozni. A megírt szoftverek üzemeltetése során előkerülő meghibásodások, a szoftverek funkcionális továbbfejlesztése, az új üzleti és nem funkcionális igények kielégítése, további tesztelési feladatokat is jelent az IT iparban.
KÉPESÍTŐ VIZSGA INFORMÁCIÓK
A szakmai képzés követelményeinek teljesítését a képző intézmény a felnőttképzési adatszolgáltatási rendszerből kiállított tanúsítvánnyal igazolja.
A képesítő vizsgára bocsátás feltétele a tanúsítvány megszerzése.
A képesítő vizsga megszervezéséhez szükséges feltételek és a képesítő vizsga vizsgatevékenységeinek részletes leírása a "KÉPESÍTŐ VIZSGA KÖVETELMÉNYEK" gombra kattintva érhetők el.
MIÉRT VÁLASSZA A SOTER-LINE OKTATÁSI KÖZPONTOT?
- 30 év tapasztalat
- Korszerűen felszerelt gyakorló termek
- Piacképes szakkompetenciát szerezhetsz
- Kiváló oktatók
- Központi elhelyezkedés
- Gyakorlatorientált képzések
- Nyári szünet augusztusban
- Képzéseinkből évente több csoportot is indítunk
- Többféle időbeosztás, rugalmas képzési időpontok
AZ JUNIOR SZOFTVERTESZTELŐ KÉPZÉSSEL KAPCSOLATOS TOVÁBBI FONTOS INFORMÁCIÓ
Tanáraink kivétel nélkül nagy gyakorlattal rendelkeznek, a szakma elismert szakemberei. Ne feledd: Junior szoftvertesztelő képzés a Blahánál. Szakképzés a legjobb áron, a legrövidebb idő alatt, gyakorlott oktatókkal.



